قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

بخش ساختمان شركت تحقيق و توسعه فن آوري

با اهدف ارائه تكنولوژي هاي نوين صنعت ساختمان و جدیدترین محصولات روز دنیا از برترین شرکت های دنیا تاسيس گرديده است. شركت ما به عنوان عضوي از گروه شركت هايي، كه از 21 سال پيش تاسيس گرديده اند و با اتكا به دو دهه تجارب كار اقتصادي در بخش صنعت و بازرگاني، با هدف ايجاد زمينه هاي رشد اقتصادي صنعت ساختمان كشور، از طريق ارائه محصولات نوين، اقدام به ايجاد اين بخش نموده است.

در ادامه از شما دعوت میکنیم به تعدادی از پروژه های کانال های پیش ساخته اجرا شده در مکان های مختلف توجه فرمایید

استفاده از کانال پیش ساخته در پروژه ارگ تجریش

از لحاظ جانمایی ارگ تجاری تجریش ابتدای خیابان سعد‌آباد است. مرکز خرید ارگ، الگویی کامل از فروشگاههای طلا و جواهر، عطر و ادکلن، کلکسیون آرایشی، پوشاک، لوازم خانه و الکترونیک، مرکزتفریح و سرگرمی، تالار همایش خلیج فارس، خدمات و پارکینگ با طبقه بندی کاملا علمی وتخصصی بر اساس استانداردهای بین المللی در مناسب ترین زاویه میدان تجریش تهران درپنج طبقه تجاری می باشد.

ادامه مطلب

استفاده از کانال پیش ساخته هاراتون آلمان با درپوش پلی امید در بازار تجریش تهران

ابازار تجریش بازاری سرپوشیده در میدان تجریش، تهران است. این بازار از یک طرف به میدان تجریش، از سمت دیگر به امامزاده صالح و کوچه‌های اطراف آن راه دسترسی دارد. تکیه بزرگ تجریش یکی از قدیمی‌ترین تکیه‌های شهر تهران در این بازار واقع شده است. بازار تجریش که نمونه کوچکی از بازار تهران است از قدیمی‌ترین مراکز خریدشمیران محسوب می‌شود و دو محله سرپل و تجریش را به هم وصل می‌کند. در این بازار برای جمع اوری آبهای سطحی از کانال پیش ساخته مدل 47035 ساخت شرکت هاراتون آلمان استفاده شده است.

ادامه مطلب

استفاده از کانال پیش ساخته با گریتینگ پی وی سی در پروژه برج آزادی

امعماری برج آزادی تلفیقی از معماری دوران هخامنشی، ساسانی ودوره اسلامی است. این بنا دربرگیرندهٔ سه طبقه، چهار آسانسور، دوراه پله و ۲۸۶ پلکان است. در محوطه زیرین برج آزادی چندینسالن نمایش، نگارخانه، کتابخانه، موزه و دیگر فضاهای کاربردیقرار دارد. طول این بنا ۶۳۳ متر، ارتفاع آن از سطح زمین ۴۵ و ارتفاع از کف موزه ۵ متر است.

ادامه مطلب

استفاده از کانال پیش ساخته در پروژه خلیج فارس شیراز

مجتمع تفریحی، توریستی و اقامتی خلیج فارس با ۵۰۰ هزار مترمربع زیربنا به‌عنوان بزرگترین مجتمع در ایران که در محور شمالی شیراز به سپیدان و در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا واقع شده‌است. فاز اول این مجتمع (هایپراستار) درفروردین ۱۳۹۱ افتتاح شد. در حال حاضر بزرگترین شعبه هایپراستار در ایران در مجتمع خلیج فارس شیراز قرار دارد.

ادامه مطلب

استفاده از کانال پیش ساخته در پروژه پارکینگ خانه کتاب

پروژه های پارکینگ خانه کتاب وپارکینگ هتل بزرگ تهران نمونه هایی از روش خطی برای جمع آوری آبهای سطحی هستند که کانال های پیش ساخته با درپوش چدن و پلی امید در آنها استفاده شده است.

استفاده از کانال پیش ساخته در پروژه شرکت شکلات فرمند

کارخانه شرکت شکلات پرند ( فرمند) در زمینی با مساحت 70.000 متر مربع و ماشین آلات و تجیهزات کاملاً به روز و پیش رفته قادربه تولید انواع محصولات شکلات، پودر ژله ،پودر نوشیدنی،کرم کاکائو، پودر کاکائوقهوه و انواع دراژه و سایر محصولات دیگر می باشد. در فضای آشپزخانه کارخانه فرمند از کانال پیش ساخته به صورت خطی استفاده شده است.

استفاده از کانال پیش ساخته در پروژه طغرل شهر ری

برج طغرل در شرق آرامگاه ابن بابویه در خیابان ابن بابویه شهر ری واقع شده‌است و از آثار به جامانده از دورهٔ سلجوقیان میباشد. در برخی متون این محل، برج خلیفه یزید نامیده شده است. ارتفاع برج حدود ۲۰۰متر می‌باشد. به عقیدهٔ برخی از کارشناسان این برج شبیه عقربه‌های ساعت بوده و می‌توان از روی تابش آفتاب بر روی کنگره‌های آن زمان را تشخیص داد.